CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Erzurum Baskılı Ambalaj Kağıdı

Erzurum Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Erzurum Baskılı Ambalaj Kağıtları | Erzurum Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Erzurum Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Erzurum Baskılı Kağıt | Erzurum Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Erzurum Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Erzurum baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Erzurum ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Erzurum ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk erzurum flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan erzurum ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Erzurum baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Erzurum ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Erzurum baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma erzurum baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm erzurum ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzurum baskılı ambalaj kağıdı, erzurum baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, erzurum baskılı ambalaj kağıdı, erzurum ambalaj kağıdı, firma erzurum baskılı ambalaj kağıdı, erzurum askılı paket ambalaj kağıdı, erzurum askılı kese kağıdı, erzurum ülfit kağıt, erzurum ambalaj kağıdı satın al, kraft erzurum ambalaj kağıdı fiyatlarıerzurum ambalaj kağıdı baskı, erzurum ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner