Erzurum Polietilen Opak Etiket

Erzurum Polietilen Opak Etiket | Erzurum Opak Pe Polietilen Etiket | Erzurum Opak Polietilen Etiket | Erzurum Opak Etiket | Erzurum Opak Etiket Fiyatları | Erzurum Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Erzurum Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Erzurum opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Erzurum opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta erzurum opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir erzurum  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Erzurum opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Erzurum polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız erzurum barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Erzurum polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve erzurum opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzurum polietilen etiket, erzurum polietilen opak etiket, erzurum opak etiket fiyatları, erzurum opak etiket, erzurum opak polietilen (pe) etiket, erzurum sembol etiket, erzurum polietilen pe etiket, erzurum opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner