Erzurum Silvermat Etiket

Erzurum Silvermat Etiket | Erzurum Silvermat Etiket Fiyatları | Erzurum Silvermat Etiket Özellikleri | Erzurum Silvermat Etiket Yazıcı | Erzurum Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Erzurum Silver Mat Etiket | Erzurum Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Erzurum silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir erzurum etiket türüdür. Genellikle kitap ve erzurum barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Erzurum silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun erzurum etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan erzurum silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Erzurum silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Erzurum silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Erzurum silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Erzurum silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Erzurum silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Erzurum etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Erzurum silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzurum silvermat etiket, erzurum termal etiket, erzurum silver mat etiketler, erzurum mat etiketler, erzurum silver mat etiket fiyatları, erzurum etiket fiyatları, erzurum şeffaf etiket fiyatları, erzurum silver mat barkod etiketi, erzurum barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner