Erzurum Eko Termal Etiket

Erzurum Eko Termal Etiket | Erzurum Eko Termal Etiket Fiyatları | Erzurum Eko Termal Kağıt | Erzurum Termal Etiketler | Erzurum Eco Termal Etiket Nedir | Erzurum Top Termal Etiket | Erzurum Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Erzurum eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Erzurum eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için balıkesir etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu balıkesir etiket en balıkesir ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Erzurum eko termal etiket fiyatları ve balıkesir eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan balıkesir eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Erzurum eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Erzurum termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Erzurum ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Erzurum etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzurum termal etiket, balıkesir etiket balıkesir, balıkesir boş etiketbalıkesir eco etiket, balıkesir etiket fiyatları, balıkesir eko termal etiket, balıkesir etiket, balıkesir eco termal etiket fiyatları, balıkesir sıra numarası etiketi, balıkesir ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner