CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Erzurum Baskılı Pasta Kutusu

Erzurum Baskılı Pasta Kutuları | Erzurum Pasta Kutusu | Erzurum Pasta Kutusu Fiyatları | Erzurum Baskısız Pasta Kutusu | Erzurum Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Erzurum Pasta Kutusu Baskılı | Erzurum Pasta Kutusu Siparişi | Erzurum Baskılı Kutu | Erzurum Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Erzurum pasta kutusu, erzurum baklava kutusu, erzurum pizza kutusu, erzurum lahmacun kutusu, erzurum pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Erzurum baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Erzurum baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Erzurum baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı erzurum pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Erzurum baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Erzurum Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Erzurum baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için erzurum pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel erzurum pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzurum baskılı pasta kutusu, erzurum baskılı pasta kutusu fiyatları, erzurum pasta kutuları, erzurum pasta kutusu fiyatları, erzurum pasta kutusu imalatı, erzurum baskılı pasta kutusu ve fiyatı, erzurum ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner