CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Erzurum Baskılı Pide Kutusu

Erzurum  Baskılı Pide Kutusu | Erzurum  Pide Kutusu Fiyatları |Erzurum Pide Kutusu  |Erzurum Pide Kutusu Ölçüleri | Erzurum Pide Kutusu İmalatı | Erzurum Hazır Pide Kutusu | Erzurum Pide Ve Lahmacun Kutusu | Erzurum Pide Kutuları | Erzurum Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, erzurum baklava kutusu, pizza kutusu,erzurum lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Erzurum baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Erzurum baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Erzurum baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Erzurum baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Erzurum pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı erzurum pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Erzurum baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Erzurum pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Erzurum baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için erzurum pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel erzurum pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzurum baskılı pide kutusu, erzurum pide kutusu fiyatları, erzurum pide kutusu imalatı, erzurum pide kutusu , erzurum baskılı pide kutusu fiyatları, erzurum baskılı ambalajlar, erzurum pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner