Erzurum Lamine Termal Etiket

Erzurum Lamine Termal Etiket | Erzurum Lamine Termal Etiket Fiyatları | Erzurum Lamine Termal Etiket Nedir | Erzurum Lamine Termal Barkod Etiketi | Erzurum Termal Etiketler | Erzurum Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Erzurum lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Erzurum lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Erzurum lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Erzurum lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen erzurum etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda erzurum termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer erzurum  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan erzurum  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Erzurum termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Erzurum lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Erzurum etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Erzurum lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Erzurum lamine termal etiket nedir? Lamine erzurum termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel erzurum lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzurum lamine etiket, erzurum termal etiket, erzurum top etiket, erzurum ribonsuz baskı, erzurum baskılı etiket, erzurum renkli termal etiket, erzurum lamine termal barkod etiketi, erzurum kuşe etiket, erzurum termal etiket boyutları, erzurum boş etiket, erzurum termal etiket fiyatları, erzurum lamine etiketler, erzurum eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner