Erzurum Chromolux Etiket

Erzurum Chromolux Etiket | Erzurum Chromolux Etiket Nedir | Erzurum Chromolux Etiket Fiyatları | Erzurum Chromolux Etiket Baskı | Erzurum Kromolüks Etiket | Erzurum Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Erzurum Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Erzurum chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Erzurum chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan erzurum chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan erzurum kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı erzurum chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Erzurum chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Erzurum chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve erzurum  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Erzurum choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Erzurum choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel erzurum etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzurum etiket, erzurum etiket fiyatları, erzurum barkod etiket fiyatları, erzurum baskılı etiket fiyatları, erzurum barkod, erzurum rulo etiket fiyatları, erzurum barkod fiyatları, erzurum rulo etiket, erzurum yapışkanlı etiket, erzurum barkod sistemi, erzurum barkod okuyucu, erzurum barkod okuyucu fiyatları, erzurum koli etiketi, erzurum tekstil etiketi, erzurum saten etiket, erzurum metal etiket, erzurum mat pp etiket, erzurum mat pe etiket, erzurum etiket baskı, erzurum mat polietilen etiket, erzurum lazer etiket, erzurum boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner