CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Erzurum Baskılı Pizza Kutusu

Erzurum Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Erzurum Pizza Kutuları | Erzurum Pizza Kutusu Fiyatları | Erzurum Pizza Kutusu | Erzurum Pizza Kutusu İmalat | Erzurum Pizza Kutusu Ölçüleri | Erzurum Pizza Kutusu Fiyatları | Erzurum Baskısız Pizza Kutusu | Erzurum Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, erzurum baklava kutusu, erzurum lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Erzurum baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Erzurum baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Erzurum baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Erzurum baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Erzurum baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Erzurum pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Erzurum pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Erzurum askılı pizza kutusu fiyatları ile erzurum pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Erzurum baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla erzurum baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzurum baskılı pizza kutusu, erzurum pizza kutuları, erzurum basklı kutular, erzurum baskılı pizza kutusu fiyatları, erzurum pizza kutusu fiyatları, erzurum pizza kutusu imalatı, erzurum pizza kutusu, erzurum baskılı pizza kutusu satışı, erzurum baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner