Erzurum Mat Polipropilen Etiket

Erzurum Mat Polipropilen Etiket | Erzurum Pp Etiket | Erzurum Mat Etiket | Erzurum Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Erzurum Polipropilen Ürünler | Erzurum Sembol Barkod Etiket | Erzurum Mat Pp Etiket | Erzurum Barkod Sistemleri | Erzurum Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Erzurum mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Erzurum polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Erzurum pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Erzurum mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Erzurum at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Erzurum mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Erzurum mat pp etiket erzurum opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Erzurum mat etiket, erzurum opak pp, erzurum mat pperzurum boş etiket, erzurum termal etiket fiyatları, erzurum şeffaf pp, erzurum mat polipropilen, erzurum etiket, etiket erzurum , ribon erzurum , karekod okuyucu erzurum , polipropilen, erzurum polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner